Koupelnové studio Roudnice n. Labem

koupelnové studioNaše koupelnové studio se zaměřením na prodej koupelnového vybavení a keramických obkladů, dlažeb vznikla v roce 1998. Primární činností firmy je již výše zmíněná obchodní činnost spolu se zajišťováním realizací koupelen na klíč. V dnešní době užíváme status koupelnového studia.

Devizou firmy je naprosto individuální přístup k zákazníkovi a poskytovaný servis služeb. Tím se snažíme minimalizovat starosti zákazníka. Naprosto zdarma je vypracování cenové nabídky a poradenská činnost včetně eventuální návštěvy v místě realizace specializovaným pracovníkem či projektantem.

Naší top službou je vypracování velmi kvalitního 3D fotorealistického návrhu. Vše se děje přímo před Vámi a dá se říci, že si v takovém případě s naší pomocí navrhujete Vaší budoucí koupelnu. Vždy se snažíme o optimalizaci tak, aby koupelna splňovala Vaše potřeby nejen z hlediska funkčnosti, ale samozřejmě i designu. Snažíme se taktéž sledovat současné trendy na trhu a informovat Vás o nich.

Pracovníci montážních firem, se kterými spolupracujeme jsou řádně proškoleni a mají profesionální přístup. Víme, že právě koupelna může být jednou z nejkrásnějších a nejpříjemnějších součástí Vašeho bydlení a my se budeme snažit, aby tomu právě tak bylo, jelikož je pro nás Vaše spokojenost opravdu důležitá.